Pralnia hotelowa

Chcąc zapewnić gościom nocleg w komfortowych warunkach, należy zadbać o właściwą higienę bielizny pościelowej. Pralnia hotelowa to najlepsze rozwiązanie problemu regularnego odświeżanie powłok i prześcieradeł, a także kołder i poduszek. Korzystanie z naszych usług wiąże się jednak nie tylko z wygodą, ale również z dbałością o standardy dezynfekcyjne.

Świeża, pachnąca pościel z pewnością wpływa na ocenę całego obiektu. Bez względu na to, czy jest to kameralny hotel, czy firma pokaźnych rozmiarów, zapewne zależy Państwu na tym, by w każdym aspekcie spełniać oczekiwania gości. Pralnia hotelowa pozwala na zachowanie kontroli nad stanem wyposażenia poszczególnych pokoi i daje pewność, co do terminowego wykonania zleconych prac. Dodatkowo dzięki użyciu atestowanych detergentów bielizna pościelowa staje się przyjemna w dotyku i bezpieczna dla skóry.

Aby zapewnić najlepsze efekty prac, w pierwszym etapie zajmujemy się staranną segregacją brudnej pościeli. Dzielimy ją przede wszystkim ze względu na kolory, rodzaje tkanin oraz zabrudzenia. Jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych plam, dzięki wyposażeniu pralni w specjalistyczne maszyny i zastosowaniu odpowiednio dobranych środków chemicznych. Przed zwróceniem upranych materiałów do klienta gruntownie sprawdzamy, czy wszelkie plamy zostały skutecznie usunięte i czy w wyniku podjętych czynności nie doszło do ewentualnych uszkodzeń. Na tym etapie mamy jeszcze możliwość naprawy drobnych niedopatrzeń. Pralnia hotelowa zwraca bieliznę pościelową wypraną, wyprasowaną oraz starannie zapakowaną na czas transportu. Finalnie otrzymują Państwo pościel w idealnym stanie, co ma znacząco wpływ na zadowolenie hotelowych gości.

Pralnia świadczy usługi dla klientów biznesowych w oparciu o indywidualnie ustalone warunki. Nasza oferta jest elastyczna i swobodnie można ją dostosowywać do ilości prania w konkretnym czasie. Proponujemy usługi jednorazowe lub cykliczny abonament. Do kontaktu zapraszamy firmy z województw łódzkiego, wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.