Usługi pralnicze

Poprawiamy wizerunek hotelu, restauracji czy innego obiektu, w którym przyjmowani są goście. Dokonujemy tego poprzez zadbanie o dostarczenie zawsze czystej pościeli, obrusów oraz odzieży, które są na co dzień wykorzystywane przez wszystkich użytkowników obiektu. Nasze usługi pralnicze są bez wątpienia doskonałym rozwiązaniem dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości oraz charakteru działalności.


Nasza przemysłowa pralnia wodna oferuje pełen zakres profesjonalnych usług, proponując nie tylko wysoki standard wykonywanych zleceń, ale również odbiór i dowóz powierzonego towaru. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu w idealny sposób potrafimy wpasować się w procesy funkcjonowania naszych kontrahentów. Wodne pranie pościeli hotelowych, obrusów restauracyjnych czy odzieży pracowniczej jest dla nas przyjemną codziennością. Nowe wyzwania motywują nas do dalszego rozwoju - nie obawiamy się nawet najtrudniejszych do usunięcia plam.

Gwarantujemy sprawne i dokładne pranie odzieży pracowniczej, obrusów restauracyjnych oraz każdej pościeli wykorzystywanej w hotelach, motelach i pensjonatach. Jeżeli potrzebują Państwo tego rodzaju usług, zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy dla obiektu indywidualną wycenę